FICKUR OCH SNUSDOSA, bland annat silver, 3 delar, 1900-talets första kvartal.

387433. FICKUR OCH SNUSDOSA, bland annat silver, 3 delar, 1900-talets första kvartal.

2 fickur, varav ett i silver, med kedjor
Snusdosa, ben och vitmetall.

Bruks och åldersslitage
Glas på ett fickur sönder
Uren ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snusdosa, ben och vitmetall.

Bruks och åldersslitage
Glas på ett fickur sönder
Uren ej genomgångna.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 970