BÄGARE, silver, stämplad P Palm, 1809. Vikt 95 gram.

38743. BÄGARE, silver, stämplad P Palm, 1809. Vikt 95 gram.

Förgylld bård samt insida.
Gravyr "Mangnus J Wallner".
Höjd 8, 5 cm.

Sliten förgyllning, bucklor, bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld bård samt insida.
Gravyr "Mangnus J Wallner".
Höjd 8, 5 cm.

Antal besök: 1 067