KLÄDSKÅP, bonad björk, 1900-talets mitt.

387420. KLÄDSKÅP, bonad björk, 1900-talets mitt.

Omklädningsskåp, hyllor och lådor i furu. Proveniens: Regionssjukhuset i Linköping
Längd 105, bredd 58, höjd 194 cm.

Bruksslitage, märken, repor samt någon mindre spricka.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 621