NILS KÄHLER. vas, keramik, Danmark, signerad.

3873896. NILS KÄHLER. vas, keramik, Danmark, signerad.

Höjd ca 8 cm.
Diameter ca 6,5 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 8 cm.
Diameter ca 6,5 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 219