HILDEGARD NORBERG. Olja på duk.

387360. HILDEGARD NORBERG. Olja på duk.

Fången, Viking. Signerad. a tergo intyg av Ragnar Hoppe 1929.
63x49 cm.

Lagning samt retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

63x49 cm.

Lagning samt retuscher.

Antal besök: 1 177