LJUSSTAKAR, 3 st. Krom och gulmetall, 1900-tal.

387354. LJUSSTAKAR, 3 st. Krom och gulmetall, 1900-tal.

Höjd 19 cm.

Repor samt stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Repor samt stearinrester.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 778