PUNSCHMÖBEL, 5 delar, omkring 1900.

38735. PUNSCHMÖBEL, 5 delar, omkring 1900.

Bestående av soffa, bord och två stolar. Soffans längd 118. Bordets mått 58 x 65, höjd 82 cm.

Slitage, skador/sprickor, färgbortfall, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 772