GITARR, akustisk, Levin modell 200, Herman Carlson Levin, Göteborg, 1928.

387337. GITARR, akustisk, Levin modell 200, Herman Carlson Levin, Göteborg, 1928.

Serienummer 158901. Längd 101 cm.

Slitage. Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Lagning.

Antal besök: 2 384