MTB, " Sinttesi " 2024-HG1395-1.

3873364. MTB, " Sinttesi " 2024-HG1395-1.

Säljes för polismyndighetens beslag & hittegods.

Bakbroms urkopplad
Bruksslitage mindre märken med mera
Ej funktionstestad

Observera att vissa cyklar kan vara låsta, även om detta inte alltid framgår i konditionsrapporten. Vi rekommenderar därför att ni noggrant granskar bilderna. Mindre repor, märken eller skador kan förekomma som inte specifikt nämns i beskrivningen. Eftersom cyklarna har varit förvarade en längre tid hos polisen saknar de flesta luft i däcken. Vi kan inte garantera om detta beror på punktering eller enbart brist på luft. Siffrorna i rubriken hänvisar inte till cyklarnas årsmodell, utan är beslagtagna nummer som används av polisen för identifiering. Det är kundens ansvar att komma på visning och noggrant kontrollera objektet före budgivning. Vi kan inte garantera att alla skador är upptäckta och noterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bakbroms urkopplad
Ej funktionstestad

Antal besök: 394