GITARR, akustisk, Levin Archtop, modell 35, Herman Carlson Levin, Göteborg, 1945.

387331. GITARR, akustisk, Levin Archtop, modell 35, Herman Carlson Levin, Göteborg, 1945.

Längd 104 cm.

Bruksslitage. Repor. Lagad och renoverad av Anders Gitarrverkstad, Staffanstorp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 104 cm.

Antal besök: 5 834