LJUSKRONA, för 6 st ljus och 3 ljuspunkter, oscarianska prismor, 1900-tal.

38732. LJUSKRONA, för 6 st ljus och 3 ljuspunkter, oscarianska prismor, 1900-tal.

Höjd ca 52 cm.

Slitage, prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 52 cm.

Slitage, prismor saknas.

Antal besök: 2 392