AXEL JOHANSEN. 1872-1938, olja på duk, landskap med vatten, signerad.

387299. AXEL JOHANSEN. 1872-1938, olja på duk, landskap med vatten, signerad.

109 x 148 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

109 x 148 cm.

Antal besök: 5 409