GLASSERVISDELAR, 7+6 st. Sagaform samt IIttala, 2000-tal.

387232. GLASSERVISDELAR, 7+6 st. Sagaform samt IIttala, 2000-tal.

GLas, 6 st. "Kartio", Kaj Franck, Ittala.
Glas, Design Mats Borgström, Sagaform.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 878