Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 4 stycken, helklädda ryggar och sits.
387210. STOLAR, 4 stycken, helklädda ryggar och sits.
1960-tal.
Bruksslitage samt smutsiga.
Gör en kostnadsfri värdering!
1960-tal.
Bruksslitage samt smutsiga.
Helsingborgs Auktionskammare
350