MOORCROFT VAS - TRÄDGÅRDSTULPAN.

3872008. MOORCROFT VAS - TRÄDGÅRDSTULPAN.

En modern balusterformad vas i Garden Tulip design, designad av Nicola Slaney och numrerad 33. Signerad av Nicola Slaney och daterad 2013. 26 cm hög.

Första kvalitet, lite slitage på basen annars i gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 314