SADDLER, Väska, Messenger i brunt läder.

3871919. SADDLER, Väska, Messenger i brunt läder.

Messengerväska med justerbar axelrem. Lock med vridlås i mässningspläterad metall. Inredning med svart fodertyf, ett huvudfack med ett blixtlåsförsett myntfack samt ett utanpåliggande fack under lock. Märkt SDLR samt etikettmärkt 11192 18972. Ca 24 x 24 x 7 cm. Axelrem max längd ca 72 cm.

Bruksslitage, läder med patina repor.

Tema

Winter Wardrobe

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Winter Wardrobe

Antal besök: 459