Modulsoffa/soffa, konstläder, 1970-tal (8).

3871318. Modulsoffa/soffa, konstläder, 1970-tal (8).

Åtta delar modulär soffa bestående av sex enskilda element, en hörnmodul och en fotpall, var och en stoppade bruna konstläderstrukturer med aluminiumfötter, individuella moduler: H.68cm, sitshöjd: 34cm, L.93cm, W.69cm, hörnmodul: H.68cm, sitshöjd: 34cm, L.93cm, W.91cm, fotpall: H.38cm, L.70cm, W.70cm. (8).

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiella repor i syntetiskt läder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 498