Auktionshuset Thelin & Johansson
Möbler
Övrigt
STEGPALL, trä och metall, 1900-tal.
387124. STEGPALL, trä och metall, 1900-tal.
Höjd 82 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 82 cm.
Bruksslitage.
778