BYRÅ, teak, 3-lådig, 60-tal.

BYRÅ, teak, 3-lådig, 60-tal.
3871130. BYRÅ, teak, 3-lådig, 60-tal.

Mäter 70 x 82 x 41 cm.

Bruksslitage, skav och märken förekommer.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mäter 70 x 82 x 41 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 306