STOLAR, 4 st, Thonet, 1900-tal.

38710. STOLAR, 4 st, Thonet, 1900-tal.

Böjd bok med sits i flätad rotting, etikettmärkta.

Bruksslitage, en stol med skada i rotting ca 6 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 205