Skål, blå, diameter 34 cm.
Vas, Bertil Vallien Kosta Boda, höjd 31 cm.
Vas, grön, Ekenäs sign, höjd 7,5 cm.
2 delar Ulrica Hydman-Vallien, höjd 10 respektive 23,5 cm.
Skål Skruf, dia 28 cm.
Skål Orrefors, dia 19, höjd 10,5 cm.
Repor, bruksslitage.
Skål, blå, diameter 34 cm.
Skål Skruf, dia 28 cm.
Repor, bruksslitage.