VÄGGHYLLA, nyrenässans 1800/1900-tal.

387080. VÄGGHYLLA, nyrenässans 1800/1900-tal.

Svärtat lövträ. Två profilerade hyllplan, svarvade balusterdockor och krön med skuren dekor. Höjd 51, bredd 48 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 1 214