BYRÅ, mahognyfanér och marmor, Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

387079. BYRÅ, mahognyfanér och marmor, Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Mahognyfanér med beslag samt listdekorer i mässing. Stenskiva i grön marmor. Längd 89 cm, djup 50 cm, höjd 85 cm.

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 2 617