MICHEL ÖSTLUND. "Tomas", offsettryck, signerad, numrerad.

3870609. MICHEL ÖSTLUND. "Tomas", offsettryck, signerad, numrerad.

Dagmått 37x28 cm, rammått 63x53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 229