ISHOCKEYSPEL, Stiga Hockey, 1900-talets sista kvartal.

387049. ISHOCKEYSPEL, Stiga Hockey, 1900-talets sista kvartal.

Ishockeyspelare av litograferad plåt från Sverige (6 st) och Canada (6 st) samt puck, i orginalkartong. Längd 78, bredd 46, höjd 9 cm.

Bruksslitage. Anlupet. Smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Anlupet. Smuts.

Antal besök: 3 598