MATGRUPP, 5 delar, rokokostil, 1900-tal.

386998. MATGRUPP, 5 delar, rokokostil, 1900-tal.

4 stolar, 1 bord, diameter 115 cm, med 2 iläggsskivor á 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 847