Vas, Lars Hellsten, höjd 18 cm, bredd 15 cm.
Karaff, Orrefors höjd 20.5 cm, diameter 9 cm.
Vas, Kosta höjd 10.5 cm.
Snapsglas, 6 st höjd 6 cm, diameter 5 cm.
Skål, Böhmisk kristall höjd 11 cm, diameter 20 cm.
Bruksslitage, små repor.
Vas, Kosta höjd 10.5 cm.
Bruksslitage, små repor.