SKRIVMASKIN, "Monika", Olympia, 1900-tal.

3869669. SKRIVMASKIN, "Monika", Olympia, 1900-tal.

Med fodral.
Längd ca 31.
Bredd ca 32.

Bruksslitage. Repor och märken. Fodral med slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fodral.
Längd ca 31.
Bredd ca 32.

Antal besök: 178