MATSALSSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

386931. MATSALSSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

Vitrinöverdel med glasskivor, beslag av mässing, ca. längd 114, bredd 43, höjd 196 cm.

Bruksslitage, Repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, Repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 831