ANDERS ZORN. "Bärsärk". Etsning. Signerad Zorn.

38690. ANDERS ZORN. "Bärsärk". Etsning. Signerad Zorn.

25x17 cm.

Gulnad.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

25x17 cm.

Gulnad.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 3 316