BERTIL WAHLBERG. Sydeuropeiskt landskap, olja på pannå, signerad.

386842. BERTIL WAHLBERG. Sydeuropeiskt landskap, olja på pannå, signerad.

Dagmått 32 x 68,5
Falsmått 33,5 x 70 cm.

Bruksslitage.

Bertil Wahlberg (1923–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 32 x 68,5
Falsmått 33,5 x 70 cm.

Bruksslitage.

Bertil Wahlberg (1923–1980)

Antal besök: 651