RUNE JANSSON. Etsning.

RUNE JANSSON. Etsning.
3868319. RUNE JANSSON. Etsning.

Man på kryckor. Signerad och numrerad 89/150 ex. 35x25 cm.

Mindre ytslitage.

Rune Jansson (1918–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Rune Jansson (1918–2014)

Antal besök: 212