STEGE, björk, 1900-talets första hälft.

3868147. STEGE, björk, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 110, hopfälld längd ca 130 cm.

Skador, ranglig, maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, ranglig, maskstungen.

Antal besök: 309