SKULPTUR, brons, tänkande skelett, 2000-tal.

386813. SKULPTUR, brons, tänkande skelett, 2000-tal.

Höjd ca 14,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 134