PALL, Bröderna Andersson, 1900-talets mitt.

386783. PALL, Bröderna Andersson, 1900-talets mitt.

Skinnklädsel, stomme i lövträ, brickmärkt.

Bruksslitage. Klädsel med stort slitage. Stomme med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 762