CHANEL. Solglasögon, Italien, 2007.

3867620. CHANEL. Solglasögon, Italien, 2007.

Modell 4157-Q. Med quiltad detaljer och CC-logga. Med fodral, ask och certifikat.

Bruksslitage. Några ytliga repor. Skalmar med skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 391