SVEN ERIK JOHANSSON. Abstrakt komposition, färglitografi, signerad och daterad 1965, provtryck.

386758. SVEN ERIK JOHANSSON. Abstrakt komposition, färglitografi, signerad och daterad 1965, provtryck.

46 x 56 cm.

Något vågigt blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 56 cm.

Något vågigt blad.

Antal besök: 3 247