3867301. VITRINSKÅP, VALNÖT, 1930-TAL.
De två glasdörrarna öppnas för att avslöja 3 inre justerbara hyllor. Står på konsolfötter. Ingen nyckel. Höjd 121cm, längd 90cm, djup 33cm.
Märken och repor på basen. Allmänt slitage med repor, skav och slag överallt. Toppmärkt och repad. Se bilder online.
Nycklar saknas.