KNIVAR, 12 st, silver, empire, Adolf Zethelius, Stockholm, 1800-talets första hälft.

386714. KNIVAR, 12 st, silver, empire, Adolf Zethelius, Stockholm, 1800-talets första hälft.

Med blad i silver. Total längd ca 20,2 cm.

Slitage, gravyr, årsstämplar på blad och skaft skiljs åt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 272