MYNT, 25 st 16-1800-tal , skillingar.

386703. MYNT, 25 st 16-1800-tal , skillingar.

25 st Skillingar, 16-1800 tal.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 030