BESTICK, silver, 4 delar, varierande modeller, Frankrike, tidigt 1900-tal.
386662. BESTICK, silver, 4 delar, varierande modeller, Frankrike, tidigt 1900-tal.
Bestående av 2 st skedar, kniv och gaffel.
Kniv och gaffel stämplad Claude Doutre Roussel, Paris.
Total vikt ca 110 g inkl kniv med stålblad och fyllt skaft.