LUDWIG KLOPFER. VASER, 2 st, keramik, osignerade.

3866446. LUDWIG KLOPFER. VASER, 2 st, keramik, osignerade.

höjd 11 och 21 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 11 och 21 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 275