TAKKRONA, mässing, med prismor, totalhöjd 33 cm, omkring 1900-talets mitt.

386627. TAKKRONA, mässing, med prismor, totalhöjd 33 cm, omkring 1900-talets mitt.

Med åtta ljuspunkter.
Diameter 46 cm.

Bruksslitage, prismor ej genomgångna, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med åtta ljuspunkter.
Diameter 46 cm.

Antal besök: 728