KONSOLBORD, med marmorskiva, gustavianskt 1700/1800-tal.

386604. KONSOLBORD, med marmorskiva, gustavianskt 1700/1800-tal.

Förgylld.

Kraftiga skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld.

Kraftiga skador.

Antal besök: 2 326