Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Silver
SKEDAR, 7 st. Silver, "Svensk Spets", 18/1900-tal. Vikt ca 171gram.
386582. SKEDAR, 7 st. Silver, "Svensk Spets", 18/1900-tal. Vikt ca 171gram.
6 teskedar. 1 matsked.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
6 teskedar. 1 matsked.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
309