EVA NYSTRÖM. skulptur, terrakotta/glas, "Tidsspegling", monogramsignerad och daterad -91.

38657. EVA NYSTRÖM. skulptur, terrakotta/glas, "Tidsspegling", monogramsignerad och daterad -91.

Total höjd 19 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 19 cm.

Antal besök: 1 797