PALL, trä/bast, 1900-tal, Asien.

3865577. PALL, trä/bast, 1900-tal, Asien.

Ca 30 x 30, höjd 18 cm.

Bruks- och ytslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 30 x 30, höjd 18 cm.

Bruks- och ytslitage, skador.

Antal besök: 179