TOMTE OCH "GLÖGGFLASKOR". 2 flaskor glas och koppar, tomte, keramik.

3864802. TOMTE OCH "GLÖGGFLASKOR". 2 flaskor glas och koppar, tomte, keramik.

Flaskor: höjd ca 23 resp 21 cm.
Tomte: höjd ca 18 cm.

Åldersslitage, bucklor på flaskorna, ej funktionstestade.
Tomten har färgskav.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

God Jul önskar Gomér & Andersson Jönköping

Gör en kostnadsfri värdering!

Tomte: höjd ca 18 cm.

Tomten har färgskav.

Tema

Antal besök: 145