BORDSLAMPA, kopia efter Gallé, 1900/2000-tal.

386462. BORDSLAMPA, kopia efter Gallé, 1900/2000-tal.

Höjd ca. 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 37 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 6 533