VAS, brons, sannolikt Ming(1368-1644).

386461. VAS, brons, sannolikt Ming(1368-1644).

Höjd ca. 28,5 cm.

Slitage, slagmärken, repor, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 28,5 cm.

Antal besök: 916